Відгук Про Книгу В Публіцистичному Стилі

Відгук Про Прочитану Книгу У Публіцистичному Стилі. Уважно прочитай книгу. Початкову освіту він здобув. (твір у публіцистичному стилі.

Написати відгук про нещодавно прочитану. Что бы как можно точнее отобразить их в книге. Драма Володимира Винниченка “Пророк” – це вершина світового модерну в жанрі.

Відгук про твір мистецтва в публіцистичному стилі. Мета: поглибити знання учнів про відгук як жанр публіцистики; вчити аналізувати та самостійно складати відгуки на мистецькі твори; розвивати образне та логічне мислення, творчу уяву, усне й писемне мовлення; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до прекрасного, повагу до мистецтва. Тип уроку: розвиток комунікативних знань, умінь і навичок.

Міжпредметні зв’язки: інформатика, живопис, українська література. Обладнання: комп’ютери, презентація у форматі Power Point. ХІД УРОКУ Вже почалось, мабуть, майбутнє. Оце, либонь, вже почалось Не забувайте незабутнє, воно вже інеєм взялось!

Відгук Про Книгу Гаррі Поттер У Публіцистичному Стилі

І не знецінюйте коштовне, не загубіться у юрбі. Не проміняйте неповторне на сто ерзаців у собі! Минають фронди і жіронди, минає славне і гучне. Шукайте посмішку Джоконди, вона ніколи не мине. Згадайте в поспіху вагона, в невідворотності зникань, як рафаелівська Мадонна у вічі дивиться вікам! В епоху спорту і синтетики людей велика ряснота.

Нехай тендітні пальці етики торкнуть вам серце і вуста. Організаційний момент. Актуалізація опорних знань. Бесіда.

Чи доводилося вам раніше чути слово «відгук»? Як ви вважаєте, яке його лексичне значення?.

Що означає вислів «скласти рецензію»? Чи можна це словосполучення замінити словом «проаналізувати»?. Відкрийте слайд №1 і прочитайте уважно, що ж таке рецензія. Оголошення теми та мети уроку. Перепишіть тему в зошити. Ознайомтеся з метою та завданнями уроку.

Мотивація навчальної діяльності. Сприйняття й засвоєння учнями навчального матеріалу.

Твір Відгук Про Книгу В Публіцистичному Стилі

Робота із слайдами 3-7. Роздивіться уважно слайд №8.

Чи бачили ви коли-небудь цю картину? - Пригадайте, про який період із життя Т. Шевченка вона розповідає. ( Наприкінці березня 1847 року почались арешти членів Кирило-Мефодіївського товариства. Шевченка заарештували 5 квітня 1847 року на дніпровській переправі. Його привезли до Петербурга і ув’язнили в казематі «Третього відділу».

Тут він створив цикл поезій «В казематі». А зараз відкрийте слайд №9 і прочитайте, як відгукнулася на цю картину журналіст Ніна Васильченко. Самостійна робота учнів. Відкрийте слайд №10. Роздивіться репродукції картин. Оберіть одну, яка припала вам до душі більше, і, повернувшись до слайду №7, створіть власний відгук, дотримуючись вимог щодо побудови. Зачитування кількома учнями власних відгуків.

Підсумок та узагальнення. Чи можна відгук про твір мистецтва скласти в художньому стилі?. До якого стилю потрібно звернутися під час написання відгуку?. Яке значення для відгуку має заголовок?

Книгу

Домашнє завдання. Використовуючи матеріали уроку, написати відгук про нещодавно прочитану книгу. Усний твір у публіцистичному стилі на морально-етичну тему: „Нема в світі дорожчого, як родина Обладнання. Зразки відгуків, мультимедійний центр, диск із історією створення Михайлівського Золотоверхого монастиря, ілюстрації. Розглянуто види фразеологізмів-новотворів у публіцистичному стилі сучасної української літературної мови. Виявиллено та систематизовано.

Posted on